امروز: دوشنبه 5 خرداد سال 1399 ، تعداد کل بازدید کنندگان: 70189 ، تعداد بازدید کنندگان امروز: 106 ، تعداد بازدید کنندگان دیروز: 102 ، کاربران آنلاین: 1 English
سال 1397، سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
16 آذر روز دانشجو گرامی باد

16 آذر روز دانشجو گرامی باد

16 آذر روز دانشجو گرامی باد
تعداد بازدید: 279  | تاریخ درج خبر:1397/09/17    | کد خبر: 2119  |
بسم الله الرحمن الرحیم
 
16 آذر روزی فراموش ناشدنی در تاریخ سیاسی ایران و بویژه در تاریخ جنبش دانشجویی در شصت سال گذشته می باشد. در چنین روزی روح آزادیخواه و استقلال طلب دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به پایه های استبداد و وابستگی به خروش درآمد و بعد از سقوط دولت دکتر محمد مصدق و پیشروی روند سلطه در ایران در اعتراض به ورود ریچارد نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا و با یورش چکمه پوشان نظامی به صحن و کلاس های دانشگاه، خون خود را تقدیم ملت ایران نمودند. در چنین روزی شهیدان شریعت رضوی، بزرگ نیا و قندچی از جان پاکشان گذشتند تا پویایی، مطالبه گری و پرسشگری را تقدیم دانشگاه و دانشجویان بنمایند. براستی که در هر برهه ای از تاریخ معاصر ایران صاحبان خرد، اندیشه و دانشجویان پر شور از فریاد برآوردن و گام نهادن در مسیر خواست بحق ملت کوتاه نیامده و در این راه چه بسا هزینه های سنگینی نیز متحمل شده اند. در شرایط حساس کنونی نیز به یقین دانشجویان آگاه و پر شور در دفاع از منافع ملی به قسمی که تلاش و حضورشان اعتلای ایران اسلامی را در پی داشته باشد کوتاه نخواهند آمد و تا آخر در کنار دلسوزان واقعی ایران و آرمانهای انقلاب اسلامی خواهند ایستاد.
مدیریت، کارکنان و اساتید مرکز علمی کاربردی آبدانان این روز ماندگار و به یادماندنی را به همه دانشجویان گرامی تبریک عرض نمود و آرزو دارد با تلاش، کوشش، علم آموزی و حضور در صحنه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی راه استقلال و آزادی و تحکیم ارزش های اسلامی جامعه به همت همه دانشگاهیان بیش از پیش گشوده شود.
16 آذر 97
نوراله پورسردار
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی آبدانان 

Share  
 
تعداد نظرات ثبت شده ( 0) نظر 
 

لیست نظرات

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: